O nás

Regnum Personal je personální společnost, která dává důraz  na skloubení profesionálního, ale zároveň osobního přístupu ke každému klientovi i kandidátovi. Letité zkušenosti v oblasti HR z nás dělají zkušeného a spolehlivého partnera. Zajímáme se o komplexní potřeby jak kandidátů, tak i klientů. Oběma se snažíme vždy poskytnout na míru šité řešení,  abychom společně dosáhli úspěchu.

Specializujeme se na komplexní personální služby zejména v lokalitě Jihomoravského kraje, Zlínského kraje a Vysočiny.

Náš tým Vám může nabídnout dlouholeté zkušenosti v oblasti recruitmentu středních a vyšších pozic, projektového řízení v oblasti HR a Interim HR. Máme zkušenosti i se zaměstnáváním cizinců v rámci EU.

Pro naše klienty jsme zejména partnerem a poradcem v oblasti řízení lidských zdrojů. Pracujeme spolehlivě a vždy plníme své závazky. Základem naší filozofie je osobní přístup, korektní jednání a otevřená komunikace.

 

Náš tým

Vlaďka Hráčková – Jednatelka společnosti 

Vlaďka v oblasti personalistiky a náboru pracuje již od roku 2005. Během svého působení v personálně poradenských společnostech vedla týmy personalistů a měla na starosti vedení poboček. Přednášela na Univerzitě Palackého v Olomouci na téma „Personalistika a agentury práce“.  Vlaďka se dále věnuje organizování teambuildingových aktivit pro menší společnosti, připravuje a realizuje personální audity.  Napsala také několik odborných článků na téma Zaměstnávání cizinců, Nezaměstnanost apod., připravila a realizovala projekt „HR mentoring  a personální audit“ pro mezinárodní výrobní společnosti. Vlaďka se velmi dobře orientuje v problematice zaměstnávání cizinců, pracovně právním právu, náboru v oblasti administrativy, obchodu, marketingu, strojírenství či stavebnictví.  Svoji práci považuje i za svůj koníček.

Motto: „Ať děláte cokoliv, dělejte to tak, abyste se sebou byli vždy spokojeni!“

 

Jiří Bilík – Senior Recruitment Consultant

Jiří má vystudované Technické lyceum a Ekonomiku podniku na VUT. Již v průběhu studia na vysoké škole se začal věnovat personalistice. Má bohaté zkušenosti s agenturním zaměstnáváním – Čechů i cizinců, personálním poradenstvím a také nábory do výrobních, strojírenských a obchodních společností. V rámci své praxe měl možnost poznat spoustu podniků zevnitř a nepřímo tak ovlivnit i způsoby náborů. Znalost firem a jejich výrobních procesů společně se získanými zkušenostmi Jiřímu umožňuje velký nadhled při výběru vhodných kandidátů. Nyní se zaměřuje na obsazování pozic v oblasti strojírenství, výroby, ekonomiky a financí. Práci v personalistice považuje za smysluplnou a také tímto způsobem k ní i přistupuje.

Motto: „Ryba se chytá na to, co chutná rybě, a nikoliv rybáři.“

 

Michaela Hráčková – Recruiter

Michaela vystudovala Univerzitu TB ve Zlíně, kdy po studiích pracovala řadu let v sociální oblasti se zaměřením na personalistiku.  Vedla odborná školení pro nezaměstnané, mj. i s poruchami komunikace, zajišťovala interní HR a také odborná poradenství. Poslední léta se plně věnuje náborům zejména v oblasti administrativy, financí a obchodu. Michaelu práce v oblasti HR naplňuje a baví, proto se snaží neustále zdokonalovat a své zkušenosti uplatňovat u našich klientů. 

Motto: „Uprostřed každého problému se nachází příležitost.“